PANASONIC H-FS35100E-K Lumix H-FS35100E-K G VARIO 35-100 mm optika
  • 35–100 mm / 70–200 mm (35 mm-es egyenérték) fókusztávolság,
  • F4.0 (széles látószög) – F5.6 (teleobjektív) rekesznyílás,
  • φ 46 mm szűrő mérete
  • fekete
* Kívánt ár:
 H-FS35100E-K LUMIX G  objektív
Micro Four Thirds 35-100mm Telephoto Zoom Lens / 70-200mm (35 mm-es egyenérték.)H-FS35100E-K
Kerüljön közelebb a témához
Használja ki ezt a kiváló hordozhatóságú, sokoldalú objektívet, melynek fókusztávolsága 35–100 mm (35 mm-es egyenérték: 70-200mm). Vigye mindenhová, és fedezze fel saját kreativitását a szűk mélységélességgel keltett különleges kifejezőhatással közeli és portréképeknél egyaránt. Ráadásul fém rögzítő biztosít csúcsteljesítményt és csúcsminőséget, és az elegáns fémes kivitel miatt használata külön öröm.Kerüljön közelebb a témáhozLUMIX/2015/Lens/LENS_feature_eu_FS35100_intro_20151209.jpg" style="height: 406px; width: 750px;" />
MEGA O.I.S. – éles végeredmény
HD videó támogatása – tökéletes videofelvétel
H-FS35100
H-FS35100
Műszaki jellemzők:
Jellemzők
Objektív felépítés
12 elem 9 csoportban (1 aszférikus lencse, 2 extra kis szórású lencse)
Nanorészecskés felületkezelés
Rögzítés
Micro 4:3 illesztés
optikai képstabilizátor
Igen (MEGA O.I.S.)
Gyújtótávolság
f=35-100mm (35 mm-es fényképezőgép egyenérték: 70-200mm)
Rekesz típusa
7 diafragma / Körkörös zár diafragma
Maximum rekesz
F4.0 (széles látószög) – F5.6 (teleobjektív)
Minimum rekesz
F22
Legközelebbi fókusztávolság
0,90 m
Maximális nagyítás
Kb. 0,11x / 0,22x (35 mm ekv.)
Általános
Átlós látószög
34°-tól (nagylátószög) 12°-ig (TELE)
Szűrőméret
46 mm/1,8 hüvelyk
Max. átmérő
φ 55,5 mm
Teljes hossz
Kb. 50 mm (az objektív csúcsától az objektívrögzítő alapjáig)