PANASONIC H-H014AE-K Lumix H-H014AE-K G objektív; 14 mm (35 mm ekv.: 28 mm)
  • Mikro 4/3-os rendszerű "pancake" típusú Lumix G objektív;
  • 14 mm (35 mm ekv.: 28 mm), f/2,5,
  • 6 lencsetag 5 csoportban (3 aszf. lencse),
  • max. nagyítás: 0,2x (35 mm ekv.), max. nagyítás: 0,18x, szűrőátmérő: 46 mm
  • fekete
* Kívánt ár:
H-H014  Objektív
Szuperkompakt, pehelykönnyű nagylátószögű fix pancake objektív kiváló fényerővelH-H014
A világ legkönnyebb* egy fókusztávolságú rövid objektívje
• 28 mm-es széles látószög (35 mm egyenérték) és F2.5 fényerő • 3 aszférikus lencse, kis méret és kiemelkedő optikai teljesítmény * A 2010. szeptember 21-én elérhető digitális cserélhető objektívek között.
H-H014
H-H014LUMIX/2013/H-H014/H-H014_feature_global_2-2-1_01.jpg" style="height: 406px; width: 750px;" />
H-H014LUMIX/2013/H-H014/H-H014_feature_hu_2-3-1_01.jpg" style="height: 406px; width: 750px;" />
Műszaki jellemzők:
Jellemzők
Objektív felépítés
6 elem, 5 csoportban (3 aspherical lencse)
Rögzítés
Micro 4:3 illesztés
optikai képstabilizátor
Nem
Gyújtótávolság
f=14mm (35mm camera equivalent 28mm)
Rekesz típusa
7 diafragma / Körkörös zár diafragma
Rekesz
F2,5
Minimum rekesz
F22
Legközelebbi fókusztávolság
0,18m / 0,59ft
Maximális nagyítás
Körülbelül 0,10x / 0,20x (35mm camera equivalent)
Általános
Átlós látószög
75°
Szűrőméret
φ46mm / 1,81in
Max. átmérő
φ55,5mm / 2,19in
Teljes hossz
Körülbelül 20,5mm / 0.81in