PANASONIC H-H020AE-K Lumix H-H020AE-K Mikro 4/3-os rendszerű,pancake típusú Lumix G objektív; 20 mm (35 mm ekv.: 40 mm) - fekete
  • Kompakt és könnyű Mikro 4/3-os rendszerű "pancake" típusú Lumix G objektív;
  • 20 mm (35 mm ekv.: 40 mm), f/1,7,
  • 7 lencsetag 5 csoportban (2 aszf. lencse),
  • legkisebb élességáll. táv.: 0,2 m a képérzékelőtől, max. nagyítás: 0,25x,
  • szűrőátmérő: 46 mm.
  • Kontraszt-AF támogatása,
  • Cirkuláris rekesz és tartós fém bajonett,
  • A szellemképeffektust és a becsillanást csökkentő, több rétegben bevont lencsetagok
Objektív felépítés
7 lencsetag 5 csoportban (2 aszférikus lencse)
Rögzítés
Micro Four Thirds csatlakozó
optikai képstabilizátor
Nem
Gyújtótávolság
f = 20 mm (35 mm filmes megfelelő: 40 mm)
Rekesz típusa
7 rekeszlamella / környílású blende
Minimum rekesz
F16
Rekesz
F1.7
Legközelebbi fókusztávolság
0,2m / 0,66 láb
Maximális nagyítás
Kb. 0,13-/0,25-szoros (35 mm-es filmes megfelelő)
Általános
Átlós látószög
57°
Szűrőméret
φ46mm / 1,81"
Max. átmérő
φ63 mm
Teljes hossz
Kb. 25,5 mm (az objektív tetejétől a bajonett aljáig)