PANASONIC H-ES35100 LEICA H-ES35100 DG VARIO-ELMARIT optika
  • A Leica Camera AG szigorú minőségi szabványai szerint
  • Teljes tartományú F2,8 70-200mm zoomolható teleobjektív (35 mm-es egyenérték)
  • Kompakt, kis tömegű kialakítás
* Kívánt ár:
LEICA H-ES35100  DG VARIO-ELMARIT optika
LEICA DG objektív – felülmúlhatatlan optika
Hozzon létre alkotásokat, bárhová is megy
Ez az objektív F2,8 fényerőt biztosít a teljes zoomtartományban széles 35-100m (35 mm-es egyenérték) fókusztartományban és kompakt, kis tömegű kialakítással. A legkülönfélébb témák fotózhatók a lágy bokeh hátterű portréktól egészen a gyorsan mozgó akciókig és porteseményekig. Aktív életstílusához illeszkedve alkotásokat hozhat létre, bárhová is megy.Hozzon létre alkotásokat, bárhová is megy
Speciális technológia kristálytiszta képekhez
Az H-ES35100 objektív felépítése
H-ES35100 MTF diagram
O.I.S a szuperéles fotókért.
Por-csepp és fagyálló kivitel.
Ideális videó rögzítésére.
Műszaki jellemzők:
Az objektív felépítése
  • 18 elem 13 csoportban (1 UED lencse, 2 extra kis szórású lencse)
Nanotechnológiával felületkezelt
  • Igen
Rögzítés
  • Micro Four Thirds csatlakozó
optikai képstabilizátor
Gyújtótávolság
  • f = 35–100 mm (35 mm-es egyenérték: 70–200 mm)
Fényrekesz típusa
  • 7 rekeszlamella / környílású fényrekesz
Maximális rekesznyílás
  • F2,8
Minimális rekesznyílás
  • F22
Legkisebb fókuszálási távolság
  • 0,85 m
Maximális nagyítás
  • 0,1× / 0,2× (35 mm-es egyenérték)
Diagonális látószög
  • 34° (nagy látószög) – 12° (teleobjektív)
Por- és cseppálló
  • Igen*
Javasolt üzemi hőmérséklet
  • −10 és +40 °C között
Szűrő mérete
  • ⌀58 mm
Max. átmérő
  • φ6,74 cm
Teljes hossz
  • Mintegy 99,9 mm (az objektív csúcsától az objektívrögzítő alapjáig)