PANASONIC H-FSA14140E Lumix H-FSA14140E High Zoom optika 14-140 mm,
  • Széles látószög és nagy 14-140 mm-es zoomtartomány (35 mm-es egyenérték: 28-280 mm),
  • Kompakt méret és kis tömeg,
  • 3 aszférikus és 2 ED-lencse által biztosított nagy optikai teljesítmény,
  • 3.5-5.6ASPH, POWER O.I.S.
* Kívánt ár:
H-FSA14140 LUMIX G objektív
Micro Four Thirds szabványú 14–140 mm-es normál zoomobjektív / 28–280 mm (35 mm-es egyenérték)H-FSA14140LUMIX/2019/H-FSA14140/Overview-FSA14140-190318.jpg" style="height: 350px; width: 750px;" />
Minden helyzetben
Por- és cseppállóság – kibővített alkotási lehetőség
POWER O.I.S. – tű éles fotók
Videók támogatása – tökéletes videofelvétel
H-FSA14140
H-FSA14140
Műszaki jellemzők:
Az objektív felépítése:
14 elem 12 csoportban (3 aszférikus lencse, 2 extra kis szórású lencse)
Nanotechnológiával felületkezelt:
Rögzítés:
Micro Four Thirds csatlakozó
Optikai képstabilizátor:
Igen (POWER O.I.S.)
Fókusztávolság:
f = 14–140 mm (35 mm-es egyenérték: 28–280 mm)
Fényrekesz típusa:
7 rekeszlamella / környílású fényrekesz
Rekesznyílás-tartomány:
F3.5 (nagylátószög) – F5.6 (teleobjektív)
Minimális rekesznyílás:
F22
Legkisebb fókuszálási távolság:
0,30 m (14–21 mm-es fókusztávolságnál) / 0,50 m (22–140 mm-es fókusztávolságnál)
Maximális nagyítás:
Mintegy 0,25× / 0,50× (35 mm-es egyenérték)
Diagonális látószög:
75° (nagy látószög) – 8,8° (teleobjektív)
Por- és cseppálló:
Igen*
Szűrő mérete:
φ58 mm
Max. átmérő:
Mintegy φ67 mm
Teljes hossz:
Mintegy 75 mm (az objektív csúcsától az objektívrögzítő alapjáig)