PANASONIC H-PS45175E-S Panasonic H-PS45175E-S Mikro 4/3-os rendszerű POWER ZOOM Lumix G X Vario objektív; 45-175 mm (35 mm ekv.: 90-350 mm) - ezüst
  • Mikro 4/3-os rendszerű POWER ZOOM Lumix G X Vario objektív;
  • 45-175 mm (35 mm ekv.: 90-350 mm), f/4-5,6,
  • 14 lencsetag 10 csoportban (2 ED-lencse),
  • POWER O.I.S. képstabilizátor,
  • elektronikusan (kapcsolóval) is vezérelhető zoom,
  • szűrőátmérő: 37 mm,
  • napellenző, hordtáska
Objektív felépítés
14 elem 10 csoportban (2 aszférikus lencse, 2 ED-lencse)
Rögzítés
Mikro 4/3-os bajonett
Nanorészecskés felületkezelés
igen
optikai képstabilizátor
VAN (POWER OIS)
Gyújtótávolság
f = 45 - 175 mm (35 mm ekv.: 90-350 mm)
Rekesz típusa
7 db kör alakban elhelyezett lemezből álló blende
Rekesz tartomány
F4,0 (nagylátószög) - F5,6 (tele)
Minimum rekesz
F22
Legközelebbi fókusztávolság
0,9 m
Maximális nagyítás
Kb. 0,2-0,4-szeres (35 mm-es filmes megfelelés)
Általános
Átlós látószög
27° (nagylátószög) - 7,1°(tele)
Szűrőméret
φ 46 mm
Max. átmérő
φ 61,6 mm
Teljes hossz
Kb. 90 mm (az objektív tetejétől (front rész) az aljáig (hátsó rész))