PANASONIC H-FSA45200E Lumix H-FSA45200E teleobjektív 45/200 mm
  • 45–200 mm / 90–400 mm (35 mm-es egyenérték) Fókusztávolság
  • F4,0 (nagy látószög) – F5,6 (teleobjektív) Maximális rekesznyílás
  • φ5,2 cm Szűrő mérete
  • Zoomtartománybeli sokoldalúság
  • POWER O.I.S - tű éles fotók
  • Videók támogatása
  • Csepp- és porállóság
* Kívánt ár:
 H-FSA45200 LUMIX G  objektív
Micro Four Thirds szabványú 45–200 mm-es zoom-teleobjektív / 90–400 mm (35 mm-es egyenérték)H-FSA45200
Zoomtartománybeli sokoldalúság
Ez a mindig egyszerűen használható zoomoló teleobjektív minden felszerelés nélkülözhetetlen része. A 45 mm-es (35 mm-es egyenérték: 90 mm) beállítással káprázatos közeli felvételek készíthetők. A még erőteljesebb zoomolásokhoz való a 200 mm-es (35 mm-es egyenérték: 400 mm) beállítás. A zoomoló teleobjektívvel a téma és a kreatív szándék szerint bárhogyan módosítható a fényképezési mód. Ez az objektív a csúcsminőség fenntartása mellett kínál jól kiegyenlített korrekciót a legkülönfélébb képalkotási hibákra.Zoomtartománybeli sokoldalúságLUMIX/2017/H-FSA45200/H-FSA45200_feature_hu_hu_2-1-1_01.jpg" style="height: 406px; width: 750px;" />
POWER O.I.S. – tű éles fotók
Videók támogatása – tökéletes videofelvétel
Csepp- és porállóság – még kreatívabb használati lehetőségek
H-FSA45200
H-FSA45200
Műszaki jellemzők:
Jellemzők
Objektívfelépítés
16 lencsetag 13 csoportban (3 ED lencse)
Nanorészecskés felületkezelés
Rögzítés
Micro Four Thirds csatlakozó
optikai képstabilizátor
Igen (POWER O.I.S.)
Gyújtótávolság
f= 45–200 mm (35 mm-es egyenérték: 90–400 mm)
Blende típusa
7 rekeszlamella / környílású blende
Maximális blendenyílás
F4.0 (széles látószög) – F5.6 (teleobjektív)
Minimális blendenyílás
F22
Legkisebb fókuszálási távolság
1,0 m
Maximális nagyítás
Mintegy 0,19× / 0,38× (35 mm-es egyenérték)
Általános adatok
Diagonális látószög
27° (nagy látószög) – 6,2° (teleobjektív)
Szűrő mérete
φ5,2 cm
Max. átmérő
φ7,0 cm
Teljes hossz
Mintegy 100 mm (az objektív csúcsától az objektívrögzítő alapjáig)