PANASONIC H-ES50200E LEICA H-ES50200E DG VARIO-ELMARIT teleobjektív
  • Leica optika
  • Fókusztávolság 50–200 mm / 100–400 mm (35 mm-es egyenérték)
  • Maximális rekesznyílás F2,8 (nagylátószög) – F4,0 (teleobjektív)
  • Szűrő mérete φ67 mm
  • POWER O.I.S.
* Kívánt ár:
H-ES50200 LEICA DG  objektív
Micro Four Thirds szabványú 50–200 mm-es zoomolható teleobjektív (35 mm-es egyenérték: 100–400 mm)
H-ES50200
Közel-távol minden szépséget megragad. A rég várt F2,8-4,0 LEICA DG teleobjektíves zoom 50 mm-es félteleobjektívvel (35 mm-es egyenérték: 100 mm) a gyönyörű portréktól a 200 mm-es ultrateleobjektíves természetfotókig (35 mm-es egyenérték: 400 mm) bármit képes rögzíteni. A 0,25× maximális nagyítással (35 mm-es egyenérték: 0,5×) a makrovilág is meghódítható. A LEICA DG objektív bámulatos felbontásával saroktól sarokig mindent pontosan rögzít a képen. Ez a rossz időjárási viszonyokra is felkészített, praktikus, minőségi objektív a kalandfényképezés minden igényének megfelel.
Műszaki jellemzők:
Jellemzők
Objektívfelépítés
21 elem 15 csoportban (2 aszférikus lencse, 2 UED, 2 ED és 1 UHR lencse)
Nanorészecskés felületkezelés
Van
Rögzítés
Micro Four Thirds mount
optikai képstabilizátor
Igen (POWER O.I.S.)
Gyújtótávolság
f=50–200mm (35 mm-es egyenérték: 100–400 mm)
Blende típusa
9-lemezes fényrekesz / Kör alakú nyílású fényrekesz
Maximális blendenyílás
F2,8 (nagylátószög) – F4,0 (teleobjektív)
Minimális blendenyílás
F22
Legkisebb fókuszálási távolság
0,75 m
Maximális nagyítás
Kb. 0,25x/0,5x (35 mm-es egyenérték)
Általános adatok
Diagonális látószög
24° (nagy látószög) – 6,2° (teleobjektív)
Időjárásálló
Csepp-por-fagy álló*
Szűrő mérete
φ67mm
Max. átmérő
φ7,6 cm
Teljes hossz
Mintegy 132 mm (az objektív csúcsától az objektívrögzítő alapjáig)