Kompakt, könnyű 4K videokamera 24x optikai zoommal, fejlett stabilizátorral, precíz autofókusszal és olyan csatlakozási lehetőségekkel, mint a Wi-Fi, XLR (opció) és USB PD. Ideális professzionális felvételekhez és élő közvetítésekhez. 3" érintő LCD monitor, LiveStream, beépített ND filterek
  • UHD 4K60p videó rögzítése, HDMI kimenet
  • 1/2.5” 8.29MP MOS érzékelő
  • 24x optikai zoom, 48x digitális i.ZOOM
  • 120fps lassított felvétel, élő közvetítés
  • WiFi 5GHz/2.4GHz
  • HC ROP app vezérlés
  • MOV 4:2:2 10 bit
  • FHD Live Streaming
  • szemkagylós kereső
  • 5 tengelyes hibrid OIS, manuális objektívgyűrűk
  • 3,5” LCD érintőképernyő, OLED kereső
  • MP4/MOV/AVCHD rögzítés két SD kártya aljzat
  • széles látószögű 25 mm-es objektív, arcfelismerő autofókusz
* Kívánt ár:
jellemző tulajdonság
képérzékelő MOS 1/2.5"
felbontás 8.29 Megapíxel
képfeldolgozás Venus Engine
optikai zoom 24x (25 mm-600 mm 35 mm UHD/FHD)
i.Zoom 32x (4K), 48x (FHD)
max. blende f/1.8
min. blende f/4.0
max. felbontás 4K 60p (420-10bit HEVC)
rögzítési formátum MP4, MOV, AVCHD
rögzítési módok
  • 4K 60p/50p
  • 4:2:2 10bit belső (30p-ig)
  • Lassított felvétel: 120 fps (FHD)
képstabilizálás O.I.S. hybrid 5 tengelyes
csatlakozások
ND szűrő beépített
kézi optikagyűrű két gyűrű a fókuszáláshoz és a zoomoláshoz
képernyő 3,5” LCD érintőképernyő, 2 760 000 képpont felbontással
méret 25.7 x 15.9 x 12.9 cm
töneg 1.2 kg
extrák
  • Levehető fogantyú (opcionális)
  • IR felvételi mód (további tartozék szükséges)
Sensor Resolution
Effective: 8.29 Megapixel
Image Sensor
1/2.5"-Type MOS
Image Stabilization
Digital
Internal Recording Modes
AVCHD 4:2:0 8-Bit
1920 x 1080p at 50/59.94 fps
1920 x 1080i at 50/59.94 fps
1280 x 720 at 50/59.94 fps
MOV 4:2:0 10-Bit
UHD 4K (3840 x 2160) at 23.98/25/29.97/50/59.94 fps
UHD 4K (3840 x 2160) at 23.98/25/29.97 fps
1920 x 1080p at 23.98/25/29.97/50/59.94 fps
1920 x 1080i at 50/59.94 fps
MP4 4:2:0 10-Bit
MP4 4:2:0 8-Bit
Media/Memory Card Slot
Single Slot: SD/SDHC/SDXC (UHS-I) [512 GB Maximum]
Video I/O
1x HDMI (Unspecified Signal) Output
Mobile App Compatible
No
Battery Type
Built-In Lithium-Ion
Imaging
Sensor Resolution
Effective: 8.29 Megapixel
Image Sensor
1/2.5"-Type MOS
Image Stabilization
Digital
Built-In ND Filter
Mechanical Filter Wheel with Clear, 2-Stop (1/4), 4-Stop (1/16), 6-Stop (1/64) ND Filters
Capture Type
Stills & Video
Exposure Control
Shutter Type
Electronic Rolling Shutter
Shutter Speed
1/8000 to 1/6 Second in Video Mode
Sensitivity
f/1.8 at 4 lux
Minimum Illumination
1.5 Lux
White Balance
Range: 2000 to 15,000K
Presets: ATW, Auto
Lens
Focal Length
4.12 to 98.9mm (35mm Equivalent: 25 to 600mm)
Optical Zoom Ratio
24x
Max Digital Zoom
2x
5x
10x
Maximum Aperture
f/1.8
Minimum Aperture
f/4
Filter Size
62 mm
Video Capture
Internal Recording Modes
AVCHD 4:2:0 8-Bit
1280 x 720 at 50/59.94 fps
External Recording Modes
4:2:2 10-Bit via HDMI
720 x 576p at 50 fps
720 x 480p at 59.94 fps
Fast-/Slow-Motion Support
Yes
Built-In Microphone
Stereo
Audio Recording
AVCHD, MP4: 2-Channel 16-Bit 48 kHz
IP Streaming
H.264, RTMP, RTMPS, RTP, RTSP
1920 x 1080
1280 x 720
640 x 360
320 x 180
Interface
Media/Memory Card Slot
Video I/O
Audio I/O
2x XLR 3-Pin Mic/Line (+48 V Phantom Power) Input
1x 1/8" / 3.5 mm TRS Stereo Microphone Input
1x 1/8" / 3.5 mm TRS Stereo Headphone Output
Power I/O
1x USB-C (9VDC at 3 A) Input
Other I/O
1x 2.5 mm Sub-Mini (Remote) Control
1x USB-C
Wireless
2.4 / 5 GHz Wi-Fi, Wi-Fi (802.11a/b/g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Mobile App Compatible
No
Global Positioning (GPS, GLONASS, etc.)
Monitor
Display Type
Primary Monitor: Articulating 3.5" Touchscreen LCD
Viewfinder
Type
Built-In Electronic (OLED)
Resolution
1,770,000 Dot
Focus
Focus Mode
Automatic, Manual Focus
Power
Battery Type
Built-In Lithium-Ion
Power Consumption
12.3 W
General
Shoe Mount
1x Cold Shoe
Built-In Video Light
Dimensions (W x H x D)
5.1 x 3.7 x 10.5" / 129 x 93 x 267 mm (With Included Lens Hood)