SAMSUNG UE65TU8002KXXH Samsung UE65TU8002KXXH, 65"-s Crystal UHD 4K Smart TV
  • Képernyőméret:65"
  • Felbontás: 3,840 x 2,160
  • Hangvezérlés
  • Crystal Display
  • Három oldalon keret nélküli dizájn
  • USB: 2, HDMI:3
  • Crystal Processzor 4K
  • HDR
  • Mega Contrast
  • Webböngésző, WiFi
* Kívánt ár:
Samsung UE65TU8002KXXH 65"-s Crystal UHD 4K Smart TV
Színek és részletek
Éles és élénk színek:Crystal Display
Erőteljes képminőség, 4K Crystal Processzor
Erőteljes képminőség
A képet nézd, és ne a TV-t! Három oldalon keret nélküli dizájn
Dekoráld lakásod a kedvenc fotóiddal! Háttér mód
Dekoráld lakásod a kedvenc fotóiddal!
4K UHD Resolution">Élvezd a 4K UHD felbontás valóságosságát! 4K felbontás
Nézd a lenyűgöző részleteket! HDR
Játssz gyorsabban! Játékélmény funkció
lutter">Rendezett környezet, Rendezett kábelek
Válassz a számos tartalom közül az Okos távirányítóval! Smart Hub és Okos távirányító
Szerezd meg, amit szeretnél csupán a hangoddal! Szerezz meg mindent, amit csak akarsz hanggal!
Illeszkedik otthonod ökoszisztémájába, Együttműködik
Összekapcsolt élet. A Samsung TV hatékonyan együttműködik az Amazon Alexával és az AirPlay 2-vel.
Műszaki jellemzők:
  • Terméktípus: LED
  • Sorozat: 8
  • Kijelző
    • Képernyőméret: 65"
    • Felbontás: 3,840 x 2,160
  • Videó
    • Képjavító elektronika: Crystal Processzor 4K
    • PQI (Picture Quality Index): 2100
    • HDR (High Dynamic Range): HDR
    • HDR 10+: Igen
    • HLG (Hybrid Log Gamma): Igen
    • Kontraszt: Mega Contrast
    • Szín: PurColor
    • Micro Dimming: UHD Dimming
    • Kontraszt fokozás: Igen
    • Film mód: Igen
    • Természetes mód: Igen
  • Audio
    • Dolby Digital Plus: Igen
    • Dialog Enhancement: Igen
    • Audio Pre-selection Descriptor: Igen
    • Hangteljesítmény (RMS): 20W
    • Hangszóró típusa: 2CH
  • Smart Service
    • Samsung SMART TV: Smart / Okos
    • Operating System: Tizen™
    • Multi Voice Assistant: Igen (GB, GG, IM, JE, IE, FR, DE, IT, ES, AT)
    • Alexa-kompatibilis: Igen (kizárólag GB, FR, DE, IT, ES, AT, IE)
    • TV Plus: Igen (kizárólag GB/FR/DE/IT/ES/AT/CH)
    • Webböngésző: Igen
    • SmartThings App Támogatás: Igen
    • Universal Guide: Igen (GB, FR, DE, IT, ES)
    • Gallery: Igen
  • Konvergencia
    • Mobil TV-re tükrözése, DLNA: Igen
    • Tap View: Igen
    • Remote Access: Igen
    • WiFi Direct: Igen
    • TV Sound to Mobile: Igen
    • Hangtükrözés: Igen
  • Tuner/Műsorszórás
    • Digitális műsorszórás: DVB-T2C
    • Analóg Tuner: Igen
    • CI (Common Interface): CI+(1.4)
    • TV Key: Igen
  • Vezetékes és vezeték nélküli kapcsolat
    • HDMI3
    • USB2
    • Kompozit bemenet (AV): 1
    • Ethernet (LAN): Igen
    • Digitális Audio kimenet (Optikai): 1
    • RF bemenet (földi /kábel bemenet): 1/1(földfelszíni sugárzás esetén)/0
    • CI nyílás: 1
    • HDMI A / Vissza csat. támogatás: Igen
    • eARC: Igen
    • HDMI Quick Switch: Igen
    • Beépített Wi-Fi: Igen (WiFi5)
    • BluetoothIgen (BT4.2)
    • Anynet+ (HDMI-CEC): Igen
  • Kialakítás
    • Kialakítás: Új Keret nélküli kialakítás
    • Káva típus: 3 oldalon keret nélküli
    • Kialakítás: Keskeny kialakítás
    • Szín: Fekete
    • Talp típus: SLIM FEET
    • Talp színe: Fekete
  • További tulajdonságok
    • Adaptive Sound: Adaptív hang
    • Háttér mód: Háttér mód
    • Brightness/Color Detection: Fényerő érzékelés
    • Digitális tiszta kép: Igen
    • Automatikus csatornakeresés: Igen
    • Automata kikapcsolás: Igen
    • Képaláírás (felirat): Igen
    • Connect Share™ (HDD): Igen
    • ConnectShare™ (USB 2.0): Igen
    • EPG: Igen
    • Játék mód: Igen (Auto Game mód (ALLM), Game Motion Plus)
    • BT HID beépített: Igen
    • USB HID támogatás: Igen
    • Teletext (TTX): Igen
    • IPv6 Támogatás: Igen
    • MBR Support: Igen
  • Energiahatékonyság
    • Eco Sensor: Igen
    • Energiahatékonysági osztály: A+
  • Teljesítmény
    • Áramellátás: AC220-240V 50/60Hz
    • Energiafogyasztás (Max): 195 W
    • Energiafogyasztás (Készenlét): 0,50 W
    • Energiafogyasztás (Energiatakarékos mód): 58,2 W
    • Energiafogyasztás (Általános): 116 W
    • Maximum fénysűrűség-arány: 70 %
    • Éves energiafogyasztás (EU standard): 161 kWh
  • Méretek
    • Csomagméret (Szé x Ma x Mé): 1606 x 963 x 184 mm
    • Készülék mérete talppal (Szé x Ma x Mé): 1449.4 x 906.6 x 282.1 mm
    • Készülék mérete talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 1449.4 x 830.3 x 59.9 mm
    • Talp (Basic) (Szé x Mé): 1185.5 x 282.1 mm